ПРЕМІУМ БРЕНД ВІДОМИЙ У ВСЬОМУ СВІТІ З 1917 РОКУ


//itrcee.hosting24.pl/new_yoko_ua/wp-content/uploads/2018/03/anniversary_logo-black-red.png

У 2017 році марка YOKOHAMA відзначила 100 років своєї діяльності. Вже століття японська гумова компанія займається розробкою та вдосконаленням технологій з виготовлення високоякісних шин. Інноваційні та технологічно вдосконалені продукти YOKOHAMA користуються визнанням на всіх континентах.


http://yokohama-online.com.ua/wp-content/uploads/2018/04/mapa_O_NAS-2200x800.png

YOKOHAMA Rubber Group

YOKOHAMA Rubber Group складається з YOKOHAMA Rubber Co. Ltd, 142 компаній та 43 філій у всьому світі.

 

YOKOHAMA Rubber Co. є сьомим найбільшим виробником шин у світі за обсягами виробництва. Корпорація виробляє шини для легкових та спортивних автомобілів, позашляховиків, фургонів, вантажівок, автобусів, будівельних і промислових машин, а також літаків.

 

Шини виробляються на 13 заводах (5 в Японії, 2 в США, 2 у Китаї, та по 1 в Таїланді, В'єтнамі, Філіппінах та Росії).

 

Шини YOKOHAMA належать до преміум-класу і особливо цінуються прихильниками спортивних автомобілів, а задоволення їхніх потреб є одним з пріоритетів у виробничій стратегії YOKOHAMA.

 

YOKOHAMA багато уваги приділяє науковим дослідженням і розробкам, в яких бере участь приблизно 1000 осіб. Тести шин проводяться в залежності від передбачуваного способу їх використання: Дайго - Японія (сухі і вологі умови), Такасу - Японія (зимові умови). Шини також тестуються в Європі: Нюрбургринг (Німеччина), зимовий тестовий центр в Наттберг (Швеція).

Шини є провідною галуззю японської компанії, але її портфоліо також включає в себе інші високотехнологічні гумові вироби, які використовуються, серед іншого, у будівництві, авіації, спорті та в повсякденному житті.

 

ITR CEE Sp. z o. o. - офіційний дистриб'ютор та представник інтересів японського виробника шин преміум-класу YOKOHAMA у Центральній та Східній Європі: в Польщі, Україні, Білорусі, Калінінградській області, Болгарії та Молдові (локальний дистриб'ютор DAAC Hermes). ITR CEE належить до японської групи ITOCHU - глобальної торгової компанії з приблизно 120 відділеннями у 63 країнах. Компанія була заснована в 1858 році, а в існуючій структурі вона працює з 1949 року. Це друга торгівельна корпорація в Японії, яка в 2017 році зайняла 218 місце у рейтингу компаній Forbes Global 2000.


YOKOHAMA головний партнер CHELSEA FC

//yokohama-online.com.ua/wp-content/uploads/2018/04/logo1.png

YOKOHAMA цілком ідентіфікується зi спортивними командами, які працюють і тренуються день в день з метою вдосконалення своїх навичок, змагаються на найвищому рівні, перемагаючи завдяки своїй командній роботі.

 

Від 2015 року YOKOHAMA є головним партнером CHELSEA FC - одного з найуспішніших англійських клубів 21 століття. Згідно з угодою, логотип японського виробника буде заміщений на футболках CHELSEA FC, стадіоні та в багатьох інших місцях, пов'язаних з клубом протягом наступних 5 років.

//yokohama-online.com.ua/wp-content/uploads/2018/04/20180418_DriveForMore2.jpg

Більше інформації про японську марку можна знайти на сайтах: