Ціль YOKOHAMA - цілковита відсутність викидів у середовище


ЕКОЛОГІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ

 

//itrcee.hosting24.pl/new_yoko_ua/wp-content/uploads/2018/03/BE_icon-1.png

YOKOHAMA розробила серію шин BluEarth для отримання екологічного продукту з турботою про суспільство і навколишне середовище. Концепція BluEarth базується на новій суміші з помаранчевою олією, застосування якої вважається проривом для всієї шинної промисловості. Технологія дозволяє створити безпечний екологічний продукт з відмінною продуктивністю. Використання апельсинової олії в суміші забезпечує шині низькі опори кочення і економію палива при сталій швидкості, тоді як під час прискорення, гальмування, поворотів і швидкої їзди, створює більш високу температуру в шині покращуючи її зчеплення з поверхнею та утримуючи при цьому низький рівень використання палива.

//itrcee.hosting24.pl/new_yoko_ua/wp-content/uploads/2018/03/OO-formula.png
//itrcee.hosting24.pl/new_yoko_ua/wp-content/uploads/2018/03/zen-1.png

Революційна концепція Zenvironment показує, що технологія може підвищити ефективність, одночасно забезпечуючи найвищу паливну економічність та довговічність шин, що впливає на скорочення витрат для компаній та захист навколишнього середовища. Незалежно від того, як ми покращуємо характеристики шини, гуму слід правильно утилізувати. Скорочення відходів - це перший крок у охороні навколишнього середовища. YOKOHAMA використовує правило 3R:

 

REDUCE - Обмеження споживання завдяки виробництву шин з довгим пробігом та міцним профілем.

REUSE - Відновлення протектору на зношених шинах.

RECYCLE - Повністю зношені шини та гумові відходи піддаються термічній переробці або використовуються при виробництві цементного матеріалу.

//itrcee.hosting24.pl/new_yoko_ua/wp-content/uploads/2018/03/img35-2.jpg
ЗМЕНШЕННЯ ВИКИДІВ У СЕРЕДОВИЩЕ

 

Відповідно до стратегії Grand Design 100 (GD100), яка полягає на використанні високих технологій  для захисту навколишнього середовища, YOKOHAMA тримається концепції найвищого рівня екологічно чистої продукції. Пріоритетним аспектом цієї декларації є зменшення викидів відходів на всіх підприємствах. У Японії, на всіх заводах YOKOHAMA, підтримуються повної відсутності викидів з березня 2006 року. В 2009 році було перероблено 100% промислових відходів.

ІНІЦІАТИВА FOREVER FOREST

 

Кампанію Forever Forest веде популярний еколог, доктор філософії Акіра Міявакі, відомий з облесення в усьому світі. Під його керівництвом YOKOHAMA Rubber Co. Ltd прагне досягти своєї мети - півмільйона дерев протягом десяти років у 17 локалізаціях YOKOHAMA по всьому світу. Проект Forever Forest вже охопив такі країни, як Японія, Філіппіни, Китай, В'єтнам, Таїланд та США. Посаджено вже понад 200 тисяч дерев.


рапорт CSR 2017