Ціль YOKOHAMA - цілковита відсутність викидів у середовище


ЕКОЛОГІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ

 

//itrcee.hosting24.pl/new_yoko_ua/wp-content/uploads/2018/03/BE_icon-1.png

YOKOHAMA розробила серію шин BluEarth для отримання екологічного продукту з турботою про суспільство і навколишне середовище. Концепція BluEarth базується на новій суміші з помаранчевою олією, застосування якої вважається проривом для всієї шинної промисловості. Технологія дозволяє створити безпечний екологічний продукт з відмінною продуктивністю. Використання апельсинової олії в суміші забезпечує шині низькі опори кочення і економію палива при сталій швидкості, тоді як під час прискорення, гальмування, поворотів і швидкої їзди, створює більш високу температуру в шині покращуючи її зчеплення з поверхнею та утримуючи при цьому низький рівень використання палива.


//itrcee.hosting24.pl/new_yoko_ua/wp-content/uploads/2018/03/OO-formula.png

//itrcee.hosting24.pl/new_yoko_ua/wp-content/uploads/2018/03/zen-1.png

Революційна концепція Zenvironment показує, що технологія може підвищити ефективність, одночасно забезпечуючи найвищу паливну економічність та довговічність шин, що впливає на скорочення витрат для компаній та захист навколишнього середовища.

 

Правило 3R:

 

REDUCE - Обмеження споживання завдяки виробництву шин з довгим пробігом та міцним профілем.

REUSE - Відновлення протектору на зношених шинах.

RECYCLE - Повністю зношені шини та гумові відходи піддаються термічній переробці або використовуються при виробництві цементного матеріалу.

Незалежно від того, як ми покращуємо характеристики шини, гуму слід правильно утилізувати. Скорочення відходів - це перший крок у охороні навколишнього середовища. Тому ми застосовуємо правило 3R.

//itrcee.hosting24.pl/new_yoko_ua/wp-content/uploads/2018/03/img35-2.jpg
ЗМЕНШЕННЯ ВИКИДІВ У СЕРЕДОВИЩЕ

 

Відповідно до стратегії Grand Design 100 (GD100), яка полягає на використанні високих технологій  для захисту навколишнього середовища, YOKOHAMA тримається концепції найвищого рівня екологічно чистої продукції. Пріоритетним аспектом цієї декларації є зменшення викидів відходів на всіх підприємствах.

У Японії, на всіх заводах YOKOHAMA, підтримується рівень повної відсутності викидів з березня 2006 року. В 2009 році було перероблено 100% промислових відходів.

ІНІЦІАТИВА FOREVER FOREST

 

Кампанію Forever Forest веде популярний еколог, доктор філософії Акіра Міявакі, відомий з облесення в усьому світі. Під його керівництвом YOKOHAMA Rubber Co. Ltd успішно досягла своєї мети - півмільйона дерев протягом десяти років у 17 локалізаціях YOKOHAMA по всьому світу. Проект Forever Forest охопив такі країни, як Японія, Філіппіни, Китай, В'єтнам, Таїланд та США.

Щоб стати провідним виробником, котрий сприяє охороні навколишнього середовища, було висаджено 522 012 дерев (104% плану), 90 різних видів у 17 локалізаціях відділень YOKOHAMA по всьому світу за участю 73 291 осіб.


рапорт CSR 2017