ПЕРЕДОВА ЯПОНСЬКА ТЕХНОЛОГІЯ


ВИСОКА ЯКІСТЬ ПІДТВЕРДЖЕНА В ТЕСТАХ
//yokohama-online.com.ua/wp-content/uploads/2018/04/Wdrive_V905_angled-3-938x1024.jpg

Надійна технологія, заснована на дослідженнях та розробках найвищого рівня, є ключовим аспектом у розробці та виробництві безпечних та інноваційних продуктів YOKOHAMA. На кожному етапі - проектування, продукції, тестування та оцінки, YOKOHAMA застосовує багатоетапний комплексний підхід для створення високотехнологічних продуктів.

//yokohama-online.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/testy-V905.png

YOKOHAMA постійно вдосконалює свою продукцію. У 2017 році відбулася світова прем'єра шин BluEarth *Winter V905 з поліпшеним складом гуми і водночас застосуванням перевіреної і єфективної конструкціі покришки з попередньої моделі W.drive V905.


ПРОРИВ У ЕКОЛОГІЧНІЙ ТЕХНОЛОГІЇ
//itrcee.hosting24.pl/new_yoko_ua/wp-content/uploads/2018/03/BluEarth_brand_logo.png
//yokohama-online.com.ua/wp-content/uploads/2018/04/OrangePeel.png

Концепція, що базується на новій суміші з помаранчевою олією, розглядається як прорив для всієї шинної промисловості. BluEarth дозволяє створити продукт, який є безпечним, з відмінною продуктивністю та в той же час екологічним.

 

Зниження опору кочення теоретично збільшує гальмівний шлях, а отже, забезпечення відповідного балансу між цими параметрами є однією з найбільш важливих проблем для виробників екологічних шин. Інноваційна технологія YOKOHAMA дозволяє на створення енергоефективних, а заразом безпечних шин з відмінними параметрами гальмування на мокрій і сухій поверхні (найвижча оцінка А у всіх розмірах моделей BluEarth-AE-50 та BluEarth RV-02). Використання апельсинової олії в суміші гуми забезпечує низькі опори кочення та ефективне використання палива при сталій швидкості, в той час як під час прискорення, гальмування, поворотів і швидкої їзди, створює більш високу температуру в шині покращуючи її зчеплення з поверхнею та утримуючи при цьому низький рівень використання палива.