ПЕРЕДОВА ЯПОНСЬКА ТЕХНОЛОГІЯ


Надійна технологія, заснована на дослідженнях та розробках найвищого рівня, є ключовим аспектом у розробці та виробництві безпечних та інноваційних продуктів YOKOHAMA. На кожному етапі - проектування, продукції, тестування та оцінки, YOKOHAMA застосовує багатоетапний комплексний підхід для створення високотехнологічних продуктів.

Висока якість продукції YOKOHAMA підтверджена в тестах ADAC:
//itrcee.hosting24.pl/new_yoko_ua/wp-content/uploads/2018/03/yokohama_certyfikaty_big.jpg

Вчені з YOKOHAMA зробили прорив опрацювавши екологічну концепцію

 

Концепція, що базується на новій суміші з помаранчевою олією, розглядається як прорив для всієї шинної промисловості. BluEarth дозволяє створювати продукт, який є безпечним, з відмінною продуктивністю та в той же час екологічним.

//itrcee.hosting24.pl/new_yoko_ua/wp-content/uploads/2018/03/BluEarth_brand_logo.png

Зниження опору кочення теоретично збільшує гальмівний шлях, а отже, забезпечення відповідного балансу між цими параметрами є однією з найбільш важливих проблем для виробників екологічних шин. Інноваційна технологія YOKOHAMA дозволяє на створення енергоефективних, а заразом безпечних шин з хорошими параметрами гальмування на мокрій і сухій поверхні. Використання апельсинової олії в суміші гуми забезпечує низькі опори кочення та ефективне використання палива при сталій швидкості, в той час як під час прискорення, гальмування, поворотів і швидкої їзди, створює більш високу температуру в шині покращуючи її зчеплення з поверхнею та утримуючи при цьому низький рівень використання палива.

 

Підтвердженням ефективності застосованих рішень є високі рейтинги параметрів безпеки, представлені на етикетках. Моделі BluEarth-AE-50 та BluEarth RV-02 мають найвищу оцінку - А для більшості розмірів. Конструкція профiля та протектора гарантують зниження використання палива та водночас безпечне водіння завдяки дуже доброму зчепленню з мокрою поверхнею.

//itrcee.hosting24.pl/new_yoko_ua/wp-content/uploads/2018/03/BE_icon.png
//itrcee.hosting24.pl/new_yoko_ua/wp-content/uploads/2018/03/NB_icon.png
//itrcee.hosting24.pl/new_yoko_ua/wp-content/uploads/2018/03/OO_icon.png